SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
977 290 €
(9 220 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
106 m²
Hauptstrasse, Wildberg

spalnicaatypical
površina106 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Ehrikon gehört zur Gemeinde Wildberg (Bezirk Pfäffikon) im Kanton Zürich. Ehrikon vereint ländliche Ruhe mit einer hervorragenden Anbindung an die uml...

Ostalo
Starost oglasa: 34 dni
Posodobljeno: 10 dni

Lokacija

Hauptstrasse, Wildberg
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Orgnet Immobilien AG

Podobni oglasi