SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 954 395 €
(11 845 € / m²)
Prodaja
6+
1
165 m²
Landstrasse, Wettingen

spalnica6+
površina165 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Diese stilvolle Liegenschaft vereint modernes Wohnen mit einem aussergewöhnlichen Wohngefühl. Grosszügige, lichtdurchflutete Räume und ein durchdachte...

Ostalo
Starost oglasa: 7 dni
Posodobljeno: 7 dni

Lokacija

Landstrasse, Wettingen
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

PREMIUM HOMES AG

Podobni oglasi