SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 812 477 €
(10 919 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
166 m²
Haslernstrasse, Weiningen (ZH)

spalnicaatypical
površina166 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Schon beim Eintreten eröffnet sich ein grosszügiger, offener Wohn-/ und Essbereich, der mit seinem zentralen Cheminée das Herzstück des Zuhauses bild...

Parametri

Ustvarjeno z AI

Odprt bivalni prostorKadTuš kabinaKaminPralni stroj

Ostalo
Starost oglasa: 101 dni
Posodobljeno: 90 dni

Lokacija

Haslernstrasse, Weiningen (ZH)
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

PREMIUM HOMES AG

Podobni oglasi