SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 084 861 €
(7 281 € / m²)
Prodaja
6+
2+
149 m²
Brüelstrasse, Vilters-Wangs

spalnica6+
površina149 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

An zentraler Lage mit guter Verkehrsanbindung steht diese grosszügige 6-Zimmer-Maisonette-Wohnung zum Verkauf. Die Wohnung gefällt durch eine stattlic...

Ostalo
Starost oglasa: 8 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Brüelstrasse, Vilters-Wangs
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

FIT Immobilien AG

Podobni oglasi