SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
857 939 €
(6 000 € / m²)
Prodaja
6+
1
143 m²
Route de l'Ecole, Vérossaz

spalnica6+
površina143 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

[b]LOT PPE N°21 - 5.5 PIÈCES - 2ÈME ÉTAGE + COMBLES[/b] ~147,7 m2 de surface de vente brute* / ~143,8 m2 de surface habitable~7,8 m2 de loggia / 1 cav...

Ostalo
Starost oglasa: 4 dni
Posodobljeno: 4 dni

Lokacija

Route de l'Ecole, Vérossaz
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

BERTRAND MORISOD SA

Podobni oglasi