SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
600 190 €
(6 002 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
100 m²
Summer Village, Vernate

spalnicaatypical
površina100 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Immerso nella quiete delle colline sopra Lugano, nel pittoresco comune di Vernate, proponiamo in vendita un appartamento esclusivo con vista lago da s...

Ostalo
Starost oglasa: 5 dni
Posodobljeno: 5 dni

Lokacija

Summer Village, Vernate
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ImmoSky AG - Ticino

Podobni oglasi