SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
839 541 €
(7 237 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
116 m²
La Rietta, Vaulruz

spalnicaatypical
površina116 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Découvrez ce superbe appartement de 4.5 pièces situé au 1er étage d’une nouvelle promotion à La Rietta à Vaulruz. Implanté dans un environnement verdo...

Ostalo
Starost oglasa: 6 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

La Rietta, Vaulruz
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Gérances Giroud SA

Podobni oglasi