SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 963 617 €
(11 688 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
168 m²
Via Cantonale, Val Mara

spalnicaatypical
površina168 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

A Melano, in una moderna residenza in zona tranquilla, proponiamo un raffinato e luminoso attico mansardato, progettato con amore per il design.La gen...

Ostalo
Starost oglasa: 312 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Via Cantonale, Val Mara
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Interfida SA Lugano

Podobni oglasi