SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
752 966 €
(4 706 € / m²)
Prodaja
5
2+
160 m²
Rue des Planches Sèches, Val-de-Ruz

spalnica5
površina160 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

-- Photos complémentaires, plans et documents usuels envoyés sur demande --Idéalement situé dans un quartier calme dans les hauteurs du village de Ché...

Ostalo
Starost oglasa: 28 dni
Posodobljeno: 6 dni

Lokacija

Rue des Planches Sèches, Val-de-Ruz
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Naef Immobilier Neuchâtel

Podobni oglasi