SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
358 711 €
(5 519 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
65 m²
Via Bellinzona, Vacallo

spalnicaatypical
površina65 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Appartamento di 4,5 locali al primo piano, composto di: entrata su atrio, dal quale si può accedere a tutti gli altri locali. Locale giorno con cucina...

Ostalo
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Via Bellinzona, Vacallo
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ETI experts CH AG

Podobni oglasi