SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
610 903 €
(6 713 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
91 m²
Vicolo Pozzolo, Vacallo

spalnicaatypical
površina91 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Appartamento 3.5 locali con terrazza a Vacallo, situato in una posizione residenziale comoda, ben servita e vicina all’Italia. La proprietà rappresent...

Ostalo
Starost oglasa: 162 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Vicolo Pozzolo, Vacallo
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

House & Trade SA

Podobni oglasi