SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
4 875 657 €
(14 425 € / m²)
Prodaja
6+
1
338 m²
Chemin du Claiset, Troinex

spalnica6+
površina338 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Entdecken Sie dieses exklusive, im Loft-Stil auf zwei Ebenen gestaltete Apartment, ideal gelegen in Troinex, in unmittelbarer Nähe zur Altstadt von Ca...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

Visoki stropiOdprt bivalni prostorTerasaKadTuš kabinaLočeni wcNadstropje

Ostalo
Starost oglasa: 491 dni
Posodobljeno: 25 dni

Lokacija

Chemin du Claiset, Troinex
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

FGP Swiss & Alps

Podobni oglasi