SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
2 533 795 €
(14 077 € / m²)
Prodaja
4
1
180 m²
Route de Jussy, Thônex

spalnica4
površina180 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Attique de standing avec terrasse et balconDécouvrez ce projet de construction de haut standing, offrant une ambiance lumineuse et un cadre de vie exc...

Parametri

Ustvarjeno z AI

TerasaVisoki stropiNaravna svetlobaLeseni podPloščice

Ostalo
Starost oglasa: 71 dni
Posodobljeno: 71 dni

Lokacija

Route de Jussy, Thônex
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Neho

Podobni oglasi