SUPA24
9 371 431 €
(23 785 € / m²)
Prodaja
6+
1
394 m²
Route de Jussy, Thônex

spalnica6+
površina394 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Situé dans un environnement résidentiel a proximité de la ville, ce bien d'exception offre un confort de vie remarquable et des prestations de très ha...

Ostalo
Starost oglasa: 320 dni
Posodobljeno: 320 dni

Lokacija

Route de Jussy, Thônex
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

GVA-IMMO SA

Podobni oglasi