SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
546 448 €
(6 584 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
83 m²
Via Surrein, Sumvitg

spalnicaatypical
površina83 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Viel Licht und modernes Wohngefühl diese 2.5-Zimmer-Wohnung in Rabius, Kanton Graubünden, vereint einladende Atmosphäre mit durchdachtem Komfort. Die...

Parametri

Ustvarjeno z AI

Odprt bivalni prostorNaravna svetlobaPo prenovi

Ostalo
Starost oglasa: 5 dni
Posodobljeno: 5 dni

Lokacija

Via Surrein, Sumvitg
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Properti AG

Podobni oglasi