SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
573 198 €
(5 732 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
100 m²
Via Giulia, Stabio

spalnicaatypical
površina100 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

In contesto riservato e ben servito, proponiamo un appartamento che unisce armonia degli spazi e qualità dellabitare. Lambiente trasmette fin da subit...

Ostalo
Starost oglasa: 7 dni
Posodobljeno: 7 dni

Lokacija

Via Giulia, Stabio
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ImmoSky AG - Ticino

Podobni oglasi