SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
643 585 €
(7 398 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
87 m²
Langgasse, St. Gallen

spalnicaatypical
površina87 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Diese gepflegte 3.5-Zimmer Gartenwohnung überzeugt mit einem stimmigen Wohngefühl und einem durchdachten Grundriss. Bereits das Entrée mit integrierte...

Ostalo
Starost oglasa: 16 dni
Posodobljeno: 16 dni

Lokacija

Langgasse, St. Gallen
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Raiffeisen Immomakler

Podobni oglasi