SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
967 527 €
(7 996 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
121 m²
Binzmattstrasse, Spreitenbach

spalnicaatypical
površina121 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

4.5-Zimmer-Duplexwohnung mit grosser TerrasseDiese helle 4.5-Zimmer-Duplexwohnung besticht durch ein grosszügiges Raumkonzept auf zwei Etagen. Der ein...

Ostalo
Starost oglasa: 8 dni
Posodobljeno: 8 dni

Lokacija

Binzmattstrasse, Spreitenbach
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Neho

Podobni oglasi