SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
730 901 €
(8 032 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
91 m²
Route de Misériez, Sion

spalnicaatypical
površina91 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Situé dans la promotion « Les Terrasses de Turin », cet appartement de 3.5 pièces bénéficie dune situation privilégiée sur les hauteurs de Sion, offra...

Ostalo
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Route de Misériez, Sion
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

RE/MAX Immobilier à Lausanne

Podobni oglasi