SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
540 666 €
(5 574 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
97 m²
Route d'Aproz, Sion

spalnicaatypical
površina97 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Attique neuf de 2.5 piècesL'appartement est distribué comme suit :- 1 Hall d'entrée avec armoire murale- 1 Cuisine complètement  équipée ouverte sur l...

Ostalo
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Route d'Aproz, Sion
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Residence2b Sàrl

Podobni oglasi