SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
460 768 €
(7 679 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
60 m²
Route de Misériez, Sion

spalnicaatypical
površina60 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeNovogradnja
kletNe
terasaDa

Opis

Situé dans la nouvelle promotion SAORA, cet agréable appartement de 2.5 pièces au rez-de-chaussée bénéficie d’un cadre de vie calme et verdoyant dans ...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

TerasaRazgledOdprt bivalni prostorNadstropje

Ostalo
Starost oglasa: 39 dni
Posodobljeno: 39 dni

Lokacija

Route de Misériez, Sion
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Comptoir Immobilier Sierre

Podobni oglasi