SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 614 529 €
(9 966 € / m²)
Prodaja
6+
2+
162 m²
Route de Bramois, Sion

spalnica6+
površina162 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Parfaitement situés dans le quartier résidentiel de Bramois, ces huit spacieux appartements de 2.5 à 5.5 pièces ont tout pour vous garantir une qualit...

Ostalo
Starost oglasa: 265 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Route de Bramois, Sion
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

RFG Immobilier Sàrl

Podobni oglasi