SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
420 997 €
(4 576 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
92 m²
Chemin de Chantevent, Sierre

spalnicaatypical
površina92 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Région de Sierre à proximité de l'Ecoparc DAVAL - commune de Chippis (stade de foot)Dans un petit immeuble en PPE de seulement 6 appartements, ce char...

Ostalo
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Chemin de Chantevent, Sierre
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Roqu'immo

Podobni oglasi