SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
541 282 €
(5 413 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
100 m²
Chemin de Chantevent, Sierre

spalnicaatypical
površina100 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Appartement de 4.5 pièces entièrement rénové en 2021 avec des matériaux de qualité, offrant un cadre de vie confortable, lumineux et contemporain.Situ...

Ostalo
Starost oglasa: 1 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Chemin de Chantevent, Sierre
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IMMO TRADING

Podobni oglasi