SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
497 603 €
(5 409 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
92 m²
Gösgerstrasse, Schönenwerd

spalnicaatypical
površina92 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Diese gepflegte Wohnung verbindet moderne Wohnqualität mit einer begehrten Zentrumslage - ein echtes Bijou für Paare oder kleine Familien, die das Bes...

Ostalo
Starost oglasa: 4 dni
Posodobljeno: 4 dni

Lokacija

Gösgerstrasse, Schönenwerd
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

PREMIUM HOMES AG

Podobni oglasi