SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 172 632 €
(7 238 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
162 m²
Route du Moulin d'Ancier, Savièse

spalnicaatypical
površina162 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Séduisant appartement de 4.5 pièces, niché dans un immeuble récent au cœur du village de Chandolin, sur la commune de Savièse.

Ostalo
Starost oglasa: 1 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Route du Moulin d'Ancier, Savièse
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Kaza SA

Podobni oglasi