SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
930 089 €
(8 612 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
108 m²
Route de Drône, Savièse

spalnicaatypical
površina108 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Découvrez ce projet immobilier d’exception, actuellement en cours de construction, alliant modernité, confort et raffinement!Idéalement situé au cœur ...

Ostalo
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Route de Drône, Savièse
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ACOR Immobilier

Podobni oglasi