SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 581 802 €
(13 520 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
117 m²
Route du Stand, Savièse

spalnicaatypical
površina117 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Situé dans un quartier résidentiel calme et privilégié de Savièse, ce superbe appartement de 3.5 pièces offre un cadre de vie moderne et lumineux au s...

Ostalo
Starost oglasa: 1 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Route du Stand, Savièse
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ACOR Immobilier

Podobni oglasi