Seznam ponudb
8
8
8
1 413 176 €
(16 626 € / m²)
Prodaja
3
1
85 m²
Rampe de Choully, Satigny
Prikaži na zemljevidu
Dodaj med priljubljene
Deli
spalnica
3
površina
85 m²
kopalnice
Prevedi v angleščina
Ref 4417JL Satigny
Exclusive!
Contemporary apartment located on the top floor of a high energy performance building. Ideally situated in the heart ...
Prikaži celoten opis
Parametri
Oprema & lastnosti
Dvigalo
Parametri
Lastništvo:
Vrsta lastništva določa pravno razmerje do nepremičnine – osebno, zadružno ali državno/občinsko.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nepremičnine glede prenove – pred prenovo, po prenovi ali med prenovo.
Starost oglasa:
3 dni
Posodobljeno:
3 dni
Prijavi oglas
Lokacija
Rampe de Choully, Satigny
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.