SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
2 154 430 €
(45 839 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
47 m²
Sarnen

spalnicaatypical
površina47 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Discover one of the most iconic projects in the CaribbeanEl Portillo, Las TerrenasBeachfront villas and townhouses.Luxury 1, 2, and 3-bedroom apartmen...

Ostalo
Starost oglasa: 63 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Sarnen
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Via Capitale RD

Podobni oglasi