SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
137 021 €
(27 404 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
5 m²
Sarnen

spalnicaatypical
površina5 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

WATERFALL PARK / LAS TERRENASWaterfall Park is a residential complex designed to offer a sustainable and exclusive lifestyle. With a prime location, i...

Ostalo
Starost oglasa: 87 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Sarnen
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

VIA CAPITALE RD

Podobni oglasi