SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
468 834 €
(4 224 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
111 m²
Rue Principale, Salvan

spalnicaatypical
površina111 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Appartement à Rénover aux Marécottes, ValaisDécouvrez cet appartement idéalement situé au cœur de la charmante station des Marécottes, en Valais. Nich...

Ostalo
Starost oglasa: 277 dni
Posodobljeno: 4 dni

Lokacija

Rue Principale, Salvan
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Riverside Promotions SA

Podobni oglasi