SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
740 284 €
(14 515 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
51 m²
Route de Morges, Saint-Prex

spalnicaatypical
površina51 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

NOUVELLE OFFRE EN EXCLUSIVITÉ CHEZ PROXIMMO VOTRE AGENCE IMMOBILIÈRE LAUSANNOISEMAGNIFIQUE APPARTEMENT DE 2,5 PIÈCES AU CENTRE DE ST-PREXIdéalement si...

Ostalo
Starost oglasa: 492 dni
Posodobljeno: 492 dni

Lokacija

Route de Morges, Saint-Prex
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

PROXIMMO Agence immobilière

Podobni oglasi