SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 418 066 €
(12 549 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
113 m²
Route de Morges, Saint-Prex

spalnicaatypical
površina113 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Situé à Saint-Prex, à seulement quelques pas du lac, cet élégant appartement en attique bénéficie d’un emplacement particulièrement recherché, à proxi...

Ostalo
Starost oglasa: 71 dni
Posodobljeno: 71 dni

Lokacija

Route de Morges, Saint-Prex
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

GAIA Immobilier SA

Podobni oglasi