SUPA24
7 621 792 €
(25 491 € / m²)
Prodaja
6+
1
299 m²
Via Ronco, Ronco sopra Ascona

spalnica6+
površina299 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Wo das Herz Leichtigkeit spürt, entfaltet sich HarmonieEs gibt Orte, die mehr sind als ein Zuhause - sie sind ein Lebensgefühl. Diese aussergewöhnlich...

Ostalo
Starost oglasa: 109 dni
Posodobljeno: 31 dni

Lokacija

Via Ronco, Ronco sopra Ascona
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Case Bertolotti Immobiliare GmbH

Podobni oglasi