SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
469 954 €
(6 438 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
73 m²
Route de Billens, Romont

spalnicaatypical
površina73 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Cet appartement élégant séduit par son lumineux séjour à latmosphère chaleureuse et sa cuisine moderne récemment rénovée. Deux chambres et une salle d...

Ostalo
Starost oglasa: 34 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Route de Billens, Romont
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Properti AG

Podobni oglasi