SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 958 048 €
(16 050 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
122 m²
Chemin de Jolimont, Rolle

spalnicaatypical
površina122 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Succombez au charme de cet appartement en attique avec ascenseur idéalement situé sur les quais de Rolle. Niché dans un environnement calme et prestig...

Ostalo
Starost oglasa: 110 dni
Posodobljeno: 29 dni

Lokacija

Chemin de Jolimont, Rolle
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

BARNES | Rolle

Podobni oglasi