SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 446 574 €
(17 221 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
84 m²
Chemin de Jolimont, Rolle

spalnicaatypical
površina84 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Embarquer à bord de la Baie d'Opale c'est vivre dans un environnement unique

Ostalo
Starost oglasa: 108 dni
Posodobljeno: 108 dni

Lokacija

Chemin de Jolimont, Rolle
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Bernard Nicod | Nyon Ventes

Podobni oglasi