SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
4 052 751 €
(27 383 € / m²)
Prodaja
6+
1
148 m²
Chemin de Jolimont, Rolle

spalnica6+
površina148 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Panorama de rêve Faites de l'exceptionnel votre lieu de résidence Bernard Nicod SA a le plaisir de vous présenter sa nouvelle promotion « Baie d'Opal...

Ostalo
Starost oglasa: 331 dni
Posodobljeno: 331 dni

Lokacija

Chemin de Jolimont, Rolle
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Bernard Nicod | Yverdon Ventes

Podobni oglasi