SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
855 896 €
(7 074 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
121 m²
Sonnmatte, Roggliswil

spalnicaatypical
površina121 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Willkommen in Ihrem neuen Zuhause – einer stilvollen 4.5-Zimmer-Wohnung im 1. Obergeschoss, die modernes Wohnen und höchste Lebensqualität vereint. Di...

Ostalo
Starost oglasa: 10 dni
Posodobljeno: 4 dni

Lokacija

Sonnmatte, Roggliswil
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Immo Bolliger AG

Podobni oglasi