SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 408 475 €
(9 453 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
149 m²
Gostenstrasse, Quarten

spalnicaatypical
površina149 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Eingebettet zwischen glitzerndem See und majestätischer Bergkulisse erwartet Sie dieser besondere Rückzugsort für unvergessliche Auszeiten. Diese mode...

Ostalo
Starost oglasa: 10 dni
Posodobljeno: 10 dni

Lokacija

Gostenstrasse, Quarten
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ImmoSky AG - Südostschweiz

Podobni oglasi