SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
3 051 985 €
(21 800 € / m²)
Prodaja
6+
1
140 m²
Chemin de Pallin, Pully

spalnica6+
površina140 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Lot B3 – Duplex de 5.5 pièces avec superbe terrasse plein sudOccupant le 2e et 3e étage du bâtiment B, ce duplex d’exception de 5.5 pièces offre une s...

Ostalo
Starost oglasa: 155 dni
Posodobljeno: 5 dni

Lokacija

Chemin de Pallin, Pully
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ARTA SA

Podobni oglasi