SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 891 753 €
(23 647 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
80 m²
Chemin du Signal, Puidoux

spalnicaatypical
površina80 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Découvrez une vue à couper le souffle sur l’arc lémanique dans cette résidence d’exception située au cœur d’un écrin de nature. Nichée dans le site un...

Ostalo
Starost oglasa: 13 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Chemin du Signal, Puidoux
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ARC Communities

Podobni oglasi