SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 415 760 €
(14 158 € / m²)
Prodaja
4
2+
100 m²
Chemin des Cottages, Prilly

spalnica4
površina100 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Dernière opportunité d’acquisition au sein d’une résidence exclusive de seulement 3 logements, ce superbe appartement neuf de 4.5 pièces au 1er étage...

Ostalo
Starost oglasa: 7 dni
Posodobljeno: 7 dni

Lokacija

Chemin des Cottages, Prilly
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Eiriz réalisations & Immoblier SA

Podobni oglasi