SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 707 515 €
(13 237 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
129 m²
Route de Cossonay, Prilly

spalnicaatypical
površina129 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Réservé- LOT 02 - 4,5 PIECES EN REZ-DE-JARDIN - AU COEUR DE PRILLYVivez l'élégance et le confort absolu dans ce magnifique appartement de 4,5 pièces e...

Ostalo
Starost oglasa: 56 dni
Posodobljeno: 43 dni

Lokacija

Route de Cossonay, Prilly
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Rockwell Properties SA

Podobni oglasi