SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 690 133 €
(13 521 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
125 m²
Route de Cossonay, Prilly

spalnicaatypical
površina125 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Dans un quartier résidentiel calme et prisé de Prilly, ce nouvel immeuble propose des appartements de haut standing, offrant un cadre de vie rare pour...

Ostalo
Starost oglasa: 251 dni
Posodobljeno: 24 dni

Lokacija

Route de Cossonay, Prilly
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

BARNES | Lausanne & Region

Podobni oglasi