SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
910 411 €
(7 986 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
114 m²
Büel, Plaffeien

spalnicaatypical
površina114 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Wenige Minuten zu Fuss vom Dorfzentrum Plaffeien entfernt Die Überbauung Büel 6 verbindet zeitgemässe Architektur mit einem klar strukturierten Nutzun...

Ostalo
Starost oglasa: 55 dni
Posodobljeno: 7 dni

Lokacija

Büel, Plaffeien
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

NS IMMOBILIEN AG

Podobni oglasi