SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
2 769 409 €
(15 051 € / m²)
Prodaja
4
2+
184 m²
Via Guidino, Paradiso

spalnica4
površina184 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

This luxurious description of an apartment for sale in Paradiso seduces the imagination and invites you to discover a high quality residence, located ...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

NadstropjeOdprt bivalni prostorLočeni wcKuhinjski aparatiVarovanjeLeseni podVisoki stropiPo prenoviNaravna svetlobaModeren slogOpremljeno

Električno
Starost oglasa: 491 dni
Posodobljeno: 491 dni

Lokacija

Via Guidino, Paradiso
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

MDA Group Real Estate

Podobni oglasi