SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 086 485 €
(7 442 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
146 m²
Route de Palézieux, Oron

spalnicaatypical
površina146 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

PORTES OUVERTES MERCREDI 20 MAI DE 13H A 17H SUR RDV. Veuillez contacter Madame Dorothée Lavieville au 076.223.50.50du 2.5 pièces au 4.5 pièces, ces a...

Ostalo
Starost oglasa: 271 dni
Posodobljeno: 6 dni

Lokacija

Route de Palézieux, Oron
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ARTA SA

Podobni oglasi