SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 116 022 €
(12 828 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
87 m²
Schaffhauserstrasse, Opfikon

spalnicaatypical
površina87 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

In Opfikon erwartet Sie eine stilvolle 4.5-Zimmer-Wohnung, die modernes Wohnen mit Wohlfühlambiente verbindet. Geniessen Sie lichtdurchflutete Räume u...

Ostalo
Starost oglasa: 11 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Schaffhauserstrasse, Opfikon
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Properti AG

Podobni oglasi